Porady pożyczkowe

Czy żona odpowiada za długi męża? Odpowiedzialność za długi małżonka - wszystkie sytuacje

06/11/2019

Czy żona odpowiada za długi męża? Odpowiedzialność za długi małżonka – wszystkie sytuacje

Czy żona odpowiada za długi męża? Zależy, czy przyczyniła się ona do ich powstania oraz zwiększenia. Wpływ na odpowiedzialność za długi ma także to, czy powstały one w celu zaspokojenia potrzeb rodziny. Sprawdź, kto spłaca długi po mężu – lub żonie.

25/10/2019

Ile można wpłacić do banku bez kontroli?

Czy urząd skarbowy może sprawdzić konto osobiste? Może, jeśli wystąpiło podejrzenie przesłania podejrzanego przelewu. Jaka kwota zostanie zgłoszona przez bank do Głównego Inspektoratu Instytucji Finansowych?

Poznaj sposoby na przedłużenie terminu pożyczki.

25/06/2019

4 sposoby na przedłużenie terminu spłaty pożyczki

Duże długi i mało czasu na spłatę? Nie tylko ty tak masz. Złóż wniosek o zawieszenie spłaty kredytu lub pożyczki. Skorzystanie z odroczenia płatności jest łatwiejsze niż myślisz o ile nie dopuściłeś do opóźnień. Masz już wpis do bazy dłużników? Nie martw się, pomożemy ci znaleźć wyjście z każdej sytuacji.

Sprawdź najważniejsze informacje o ubezpieczeniu pożyczki.

14/05/2019

Ubezpieczenie pożyczki – najważniejsze informacje

Ubezpieczenie pożyczki ma zabezpieczać zarówno pożyczkodawcę jak i pożyczkobiorcę. Dzięki ubezpieczeniu pożyczkodawca nie musi się obawiać, że kredyt nie zostanie spłacony z powodu losowych przypadków, które niestety niekiedy się zdarzają. Pożyczkobiorca zabezpiecza zarówno siebie jak i swoją rodzinę przed trudnym do spłaty obciążeniem w najcieższych życiowych sytuacjach.

Firmy pozabankowe udzielają pożyczek studentom.

10/04/2019

Pożyczka studencka – skąd pożyczka dla młodych?

Pożyczka studencka dostępna jest dla osób zatrudnionych na umowę o dzieło czy kontrakt. Aby o nią wnioskować, należy złożyć wniosek online. Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać kredyt na studia?

1 2 3 5
Kwota pożyczki
-

Liczba rat
-

Odsetki
-

Prowizja
-

Kwota do spłaty
-

RRSO
-

Wysokość raty
-

Minimalny okres spłaty: 2 miesięce, maksymalny okres spłaty: 48 miesięcy. Maksymalne RRSO: 127,06%.